Databáze šablon projektů, postupů a checklistů

Akademie

Co takhle trocha inspirace? Víš, že Freelo můžeš použít třeba na řízení porady, k organizaci svatby nebo i ke zdánlivě jednoduchým opakovaným činnostem jako je nábor lidí do týmu?

Zadávat stále stejné úkoly můžeš ve Freelu na pár kliknutí myší. Teď máš navíc k ruce i šablony projektů, které jsme dali dohromady se specialisty z různých oborů. Podívej se, jak je použít:

V databázi najdeš šablony od Pavla Ungra, Petry Dolejšové, Dana Gamrota, Mária Roženského, Ondřeje Ilinčeva a řady dalších. Díky jejich know-how nemusíš znovu vynalézat kolo.

Přejít na šablony

Přidej se

Máš také užitečné checklisty, postupy nebo procesy? Pošli nám je na info@freelo.cz s předmětem Šablony a pokud budou dobré, rádi je do databáze i s tvým medailonkem přidáme.

  • Líbilo? Pošli vzkaz v lahvi ostatním
Štítky:
Kategorie: Vše Akademie

Buď s námi v kontaktu. Posíláme přibližně jednou měsíčně souhrn nových článků. Nemusíš se bát, žádný spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Profilový obrázekKarel DytrychJsem zakladatel Freelo.cz a Váš Hosting. Snažím se zjednodušovat podnikání druhým. Jinak milovník sportu a zdravého životního stylu.

Odcházíš?

A co kdybychom zůstali v kontaktu? Posíláme jen občas souhrn nových článků. Žádný spam. Slibujeme

Na tvou další návštěvu se těší
Karel, Honza a Karel

Mrkni na další články autorů

Udělej si pohodlí a pokračuj ve čtení

Přidejte se k týmům jako Nikon, OEZ, Fotoškoda a komunikujte také lépe nad úkoly.

Vyzkoušet Freelo