Freelo je online aplikace na řízení projektů. Pomáhá týmům organizovat a dokončovat práci s menším úsilím
Inspirace

Dubnová akce na Freelo

S dnešním Aprílem si zavzpomínáme na devadesátá léta. Jak by se tenkrát Freelo prodávalo? Apríl je sice dnem žertíků a nachytávek, ale sleva ve videu je skutečná.


Zpátky do minulosti…

Takhle nějak vypadal marketing před více než 20 lety. Dnešní Apríl nám umožnil si na tuto dobu zavzpomínat a musíme se přiznat, že nás příprava videa opravdu bavila! Člověk by nevěřil, kolik dá práce realizace takové vzpomínky.

Teď ale k věci. Ve videu najdete skutečný slevový kód, který můžete využít. Pokud jste ve Freelu noví, máte 14 dní na testování zdarma a když vám bude vyhovovat, můžete do konce dubna 2021 využít kód, abyste ušetřili při jeho pořízení do týmu. Hlavně u roční faktury uděláte vaší peněžence radost. 🙂

Jak uplatnit aprílovou slevu? 🤓

Slevový kód můžete využít pouze na vaši první platbu do 30. 4. 2021

  1. Zaregistrujte se na webu Freelo.cz.
  2. Následně v aplikaci v uživatelském menu klikněte na Změnit tarif. V objednávkovém formuláři zaškrtněte Mám partnerský promo kódzadejte kód, který najdete ve videu.
  3. Okamžitě se aktivuje vaše 20% sleva.

Zlepšili jsme vám náladu naším ohlédnutím za devadesátkami?
Sdílejte ho s přáteli a zpestřete jim den!

Štítky:
Kategorie: Inspirace
  • Líbilo? Pošlete vzkaz v lahvi ostatním

Newsletter odebírá 1000+ šéfů, kterým pomáhá zefektivňovat tým

Váš e-mail bude kotvit v bezpečném přístavu.

Vladimír MelíkVláďa je online markeťák s nadšením do efektivity a týmové komunikace. Přes PPC reklamu a SEO se dostal k problematice projektového řízení, které se snaží lidem s pomocí Freela zjednodušovat. Plaví se s týmem šikovných lidí a na své práci si dává záležet.

Líbil se vám článek?

Nezmeškejte ten další!

Váš e-mail bude kotvit v bezpečném přístavu.