Freelo TIP #1: Jak se neztratit v projektech

Akademie
Honza KuldaČlánky autora

Mít všechny projekty na jednom místě je určitě fajn. Jeden, dva, nebo tři, to se dá lehce ukočírovat bez velkého třídění a námahy. Jak si ale projekty ve Freelu pohodlně rozčlenit, když jich je větší počet, z různých oborových soudků a ještě s rozdílnou prioritou?

Měj důležité na první místě

Nejdůležitější projekty si můžeš snadno označit hvězdičkou. Budou se v přehledu všech tvých rozpracovaných projektů zobrazovat na prvních místech a ty je nebudeš muset dlouze hledat.

Screenshot 2016-08-26 18.33.16

Neboj se používat štítky

Pokud používáš nějaký redakční systém, například WordPress a podobně, Štítky budeš důvěrně znát. Rozděl si projekty i ve Freelu podle témat a ta použij pro své Štítky. Užitečné jsou například pro projekty, které na sebe navazují. Štítky jsou zcela soukromé, takže je uvidíš pouze ty.

freelo-projekty-stitky-filtrovani

Vyzkoušej si to přímo ve Freelu

  • Líbilo? Pošli vzkaz v lahvi ostatním

Buď s námi v kontaktu. Posíláme přibližně jednou měsíčně souhrn nových článků. Nemusíš se bát, žádný spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Honza KuldaAhoj, jsem jeden ze zakladatelů Freela. Mým cílem je, aby se ti Freelo dobře používalo a lahodilo tvému oku. Na volné noze skáču od UX přes kód až po webdesign. Sport a dobré jídlo mě provází na každém kroku.

Odcházíš?

A co kdybychom zůstali v kontaktu? Posíláme jen občas souhrn nových článků. Žádný spam. Slibujeme

Na tvou další návštěvu se těší
Karel, Honza a Karel

Udělej si pohodlí a pokračuj ve čtení

Přidejte se k týmům jako Nikon, OEZ, Fotoškoda a komunikujte také lépe nad úkoly.

Vyzkoušet Freelo