Freelo TIP #4: Rychlý přehled v Úkolech

Akademie
Honza KuldaČlánky autora

Už ve škole jsme pořád slyšeli, že je nejdůležitější mít přehled. Politický, zeměpisný, historický.. všeobecný. Ať už byl jakéhokoliv druhu, byl podstatný. A o práci nebo úkolech to platí dvojnásob.

Na nástěnce najdeš vše

Jednou kliknout, přejet očima rozpracované úkoly a ověřit si, že ti nic důležitého neuteklo? K tomu slouží ve Freelu Dashboard – tvá chytrá nástěnka. Uvidíš ji hned potom, co se do Freela přihlásíš a nebo pokud klikneš na logo Freela.

Nehoří ti termíny?

Abys viděl Úkoly, které máš na starosti právě ty, zvol si na dashboardu pouze úkoly Přiřazené sobě. Úkoly, které mají na starosti tví kolegové a spolupracovníci vytřídíš pomocí filtru ve kterém zvolíš jméno konkrétního kolegy.

Freelo ti také přímo na dashboardu ukáže, kolik dní zbývá do termínu a nebo naopak kolik dní už jsi ve skluzu s dokončením.

filtry-ukoly

Nejnovější aktivity a diskuze

Ve 13:00 komentoval kolega Karel jeden z tvých úkolů, ve 13:06 jsi přiřadil kolegyni Marcele úkol na příští týden a ve 13:30 změnil termín dalšího úkolu.

Všechny aktivity, které u Projektů proběhly, máš v téhle části dashboardu jako na dlani.

Screenshot 2016-08-26 19.31.18

Vyzkoušej to přímo ve Freelu

  • Líbilo? Pošli vzkaz v lahvi ostatním

Buď s námi v kontaktu. Posíláme přibližně jednou měsíčně souhrn nových článků. Nemusíš se bát, žádný spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Honza KuldaAhoj, jsem jeden ze zakladatelů Freela. Mým cílem je, aby se ti Freelo dobře používalo a lahodilo tvému oku. Na volné noze skáču od UX přes kód až po webdesign. Sport a dobré jídlo mě provází na každém kroku.

Odcházíš?

A co kdybychom zůstali v kontaktu? Posíláme jen občas souhrn nových článků. Žádný spam. Slibujeme

Na tvou další návštěvu se těší
Karel, Honza a Karel

Udělej si pohodlí a pokračuj ve čtení

Přidejte se k týmům jako Nikon, OEZ, Fotoškoda a komunikujte také lépe nad úkoly.

Vyzkoušet Freelo