Freelo je online aplikace na řízení projektů. Pomáhá týmům organizovat a dokončovat práci s menším úsilím
Strojovna

Hlasujte pro Freelo v projektu Český Goodwill 2017

Vybavujete si ten pocit, když dostanete od člověka, kterého si vážíte, pochvalu a upřímné uznání za to, co děláte? Když vám řekne, že vám fandí a drží vám palce? Ano? Podobný účinek na nás měla zpráva o nominaci Freela v projektu Český Goodwill 2017.

Co je Český Goodwill?

Český Goodwill vznikl už v roce 2012 a jeho cílem je ukázat lidem v České republice, že podnikatelé nejsou á priori podvodníci, lháři a paraziti, ale (jak sami i na webu ČG píší) že naopak vytváří morální a etické hodnoty, které se ze společnosti stále více vytrácejí. Podporuje podnikatelského ducha a poctivou práci i odpovědný přístup a motivuje širokou veřejnost k pozitivnímu myšlení.

Zkrátka a dobře oceňuje firmy, kterých si lidé váží.

Asi si říkáte, že s tím tolik naděláme, ale víte, co je na tom všem nejlepší? Že ona nominace přišla právě od vás, našich uživatelů, pro které je Freelo denním chlebem. To je věc, která nás těší ze všeho nejvíc.

Rádi byste pro nás v projektu Český Goodwill hlasovali? Můžete to udělat právě zde.
Chci hlasovat pro Freelo

Děkujeme!

Kategorie: Strojovna
  • Líbilo? Pošlete vzkaz v lahvi ostatním

Newsletter odebírá 1000+ šéfů, kterým pomáhá zefektivňovat tým

Váš e-mail bude kotvit v bezpečném přístavu.

Honza KuldaAhoj, jsem jeden ze zakladatelů Freela. Mým cílem je, aby se ti Freelo dobře používalo a lahodilo tvému oku. Na volné noze skáču od UX přes kód až po webdesign. Sport a dobré jídlo mě provází na každém kroku.

Líbil se vám článek?

Nezmeškejte ten další!

Váš e-mail bude kotvit v bezpečném přístavu.