Hlasujte pro Freelo v projektu Český Goodwill 2017

Strojovna

Vybavujete si ten pocit, když dostanete od člověka, kterého si vážíte, pochvalu a upřímné uznání za to, co děláte? Když vám řekne, že vám fandí a drží vám palce? Ano? Podobný účinek na nás měla zpráva o nominaci Freela v projektu Český Goodwill 2017.

Co je Český Goodwill?

Český Goodwill vznikl už v roce 2012 a jeho cílem je ukázat lidem v České republice, že podnikatelé nejsou á priori podvodníci, lháři a paraziti, ale (jak sami i na webu ČG píší) že naopak vytváří morální a etické hodnoty, které se ze společnosti stále více vytrácejí. Podporuje podnikatelského ducha a poctivou práci i odpovědný přístup a motivuje širokou veřejnost k pozitivnímu myšlení.

Zkrátka a dobře oceňuje firmy, kterých si lidé váží.

Asi si říkáte, že s tím tolik naděláme, ale víte, co je na tom všem nejlepší? Že ona nominace přišla právě od vás, našich uživatelů, pro které je Freelo denním chlebem. To je věc, která nás těší ze všeho nejvíc.

Rádi byste pro nás v projektu Český Goodwill hlasovali? Můžete to udělat právě zde.
Chci hlasovat pro Freelo

Děkujeme!

  • Líbilo? Pošli vzkaz v lahvi ostatním
Kategorie: Vše Strojovna

Buď s námi v kontaktu. Posíláme přibližně jednou měsíčně souhrn nových článků. Nemusíš se bát, žádný spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Profilový obrázekHonza KuldaAhoj, jsem jeden ze zakladatelů Freela. Mým cílem je, aby se ti Freelo dobře používalo a lahodilo tvému oku. Na volné noze skáču od UX přes kód až po webdesign. Sport a dobré jídlo mě provází na každém kroku.

Odcházíš?

A co kdybychom zůstali v kontaktu? Posíláme jen občas souhrn nových článků. Žádný spam. Slibujeme

Na tvou další návštěvu se těší
Karel, Honza a Karel

Mrkni na další články autorů

Udělej si pohodlí a pokračuj ve čtení

Přidejte se k týmům jako Nikon, OEZ, Fotoškoda a komunikujte také lépe nad úkoly.

Vyzkoušet Freelo