Infografika: Komu Freelo v pracovním životě pomáhá?

Ještě před začátkem léta jsme si říkali, že u vás máme maličký rest a musíme ho co nejrychleji napravit. Dost často jste nám totiž psali, že vás zajímá, jací uživatelé ve Freelu jsou. Jestli spíš pracanti na volné noze, týmy z korporací a nebo naopak malé firmičky, které se nebojí novinek a technologických vychytávek.

Kdo vlastně Freelo při své práci používá?

Budeme úplně upřímní.. až donedávna jsme nevěděli, jak správně odpovědět. A to i přesto, že se s mnoha našimi klienty bavíme, píšeme si, víme o sobě, známe se. Jen jsme nikdy neměli chvilku, dát všechno, co o svých uživatelích víme, na jednu hromadu a udělat si v tom pořádek.

Proto jsme hned na začátku prázdnin dali hlavy (a informace) dohromady a vy se teď můžete podívat na infografiku, kterou jsme pro vás přichystali. Dost možná, že budete překvapení.

Infografika: Freelo pomáhá právě těmto uživatelům.

  • Líbilo? Pošli vzkaz v lahvi ostatním
Kategorie: Vše

Buď s námi v kontaktu. Posíláme přibližně jednou měsíčně souhrn nových článků. Nemusíš se bát, žádný spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Profilový obrázekKarel DytrychJsem zakladatel Freelo.cz a Váš Hosting. Snažím se zjednodušovat podnikání druhým. Jinak milovník sportu a zdravého životního stylu.

Odcházíš?

A co kdybychom zůstali v kontaktu? Posíláme jen občas souhrn nových článků. Žádný spam. Slibujeme

Na tvou další návštěvu se těší
Karel, Honza a Karel

Mrkni na další články autorů

Udělej si pohodlí a pokračuj ve čtení

Přidejte se k týmům jako Nikon, OEZ, Fotoškoda a komunikujte také lépe nad úkoly.

Vyzkoušet Freelo