8 šťavnatých letních novinek ve Freelu!

Strojovna

Avizovali jsme v srpnu vyšší výkon. Máme pro vás důkaz, že jsme to mysleli vážně. Přinášíme informace o nových funkcích, které by vám měli zase o trošku zvýšit produktivitu při práci na vašich projektech. A co že je ve Freelu nové voňavé a lepší? Klikněte a dozvíte se víc…

Největší novinku ocení plánovači a kapitáni projektů. Doteď nebylo úplně jednoduché zjistit, které úkoly visí na kterém uživateli napříč společnými projekty. To pálilo nejen vás, ale i my sami jsme to cítili jako nedostatek.

Na Dashboardu nebo na Všech úkolech je nyní možnost zvolit konkrétního uživatele a vypsat tak jemu přiřazené úkoly na vašich společných projektech. Tohle je první krok k větší přehlednosti. Pokud si myslíte, že by to mělo být více propracované, napište nám váš návrh na vylepšení! Chápeme, že to je hodně důležité.

dashboard

Další novinky

 1. Do projektu mohu přizvat kohokoliv, s kým sdílím nějaký projekt.
 2. Blížící se nebo prošlé termíny úkolů jsou barevně zvýrazněné všude.
  Screenshot 2016-08-16 00.52.36
 3. Lepší UX při odeslání komentáře. Změna přiřazení uživatele inteligentně navrhuje nejvhodnějšího kandidáta.
  kdotoresi
 4. Po zaplacení premium účtu se někdy bylo nutné odhlásit a přihlásit. Nyní to kontrolujeme ihned.
 5. Z notifikačního popupu lze otevřít odkaz do nového okna (prostř. tl. myši nebo s CMD/CTRL). Dříve se po kliku na první notifikaci popup panel zavřel.
 6. Přibylo tlačítko zrušit filtr v případě, že máte nějaké hodnoty aktuálně nastavené.
 7. Zvýraznili jsme tlačítko pro ne/sledování úkolu.

SupportBox-logo

Slibujeme, že další update na sebe nenechá dlouho čekat. Jak už jsme avizovali na TwitteruFacebooku kujeme pikle se SupportBoxem. A pro ty pikle jsme museli udělat první verzi veřejného API. Těšíte se? My hodně!

One more thing…

Potěšilo by nás, kdybyste dočtení až sem zakončili hlasováním pro Freelo v Křišťálové lupě. Rádi bychom viděli naší aplikaci v sekci Nástroje a služby na co nejlepším místě.

A když už tam budete, tak dejte hlas i Mladypodnikatel.cz v sekci One man show – jeho skvělý obsah si to rozhodně zaslouží.

Screenshot 2016-08-16 00.29.00

 • Líbilo? Pošli vzkaz v lahvi ostatním
Kategorie: Vše Strojovna

Buď s námi v kontaktu. Posíláme přibližně jednou měsíčně souhrn nových článků. Nemusíš se bát, žádný spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Profilový obrázekKarel DytrychJsem zakladatel Freelo.cz a Váš Hosting. Snažím se zjednodušovat podnikání druhým. Jinak milovník sportu a zdravého životního stylu.

Odcházíš?

A co kdybychom zůstali v kontaktu? Posíláme jen občas souhrn nových článků. Žádný spam. Slibujeme

Na tvou další návštěvu se těší
Karel, Honza a Karel

Mrkni na další články autorů

Udělej si pohodlí a pokračuj ve čtení

Přidejte se k týmům jako Nikon, OEZ, Fotoškoda a komunikujte také lépe nad úkoly.

Vyzkoušet Freelo