Update: Přehlednější výkazy a přednastavitelná hodinovka

Strojovna
Karel DytrychČlánky autora

Vykazujete ve Freelu odpracovanou práci? Pak určitě oceníte přehledné zobrazení výkazů napříč projekty. Další novinkou je možnost přednastavit hodinovku sobě nebo ostatním uživatelů.

Výkazy

Na adrese https://app.freelo.cz/prehledy/vykazy najdete nové, přehlednější výkazy. Můžete naklikat více uživatelů a projektů najednou a zobrazit tak zajímavé souhrné údaje.

vykazyPřednastavitelná hodinovka

Hodinovou sazbu nastavíte v sekci Uživatelé u vlastních projektů. Odpadne tak nutnost ji u každého výkazu znovuvyplňovat. Navíc můžete hodinovku zamknout a tím znemožnit její přepsání nebo nevyplnění konkrétním uživatelům.

Screenshot 2016-06-12 20.21.21

Co vy na to, bude se vám tato funkce hodit? Je to sice drobnost, ale mohla by výrazně zpřehlednit finanční stránku projektů.

Další drobné změny

  • Nově nemusíte znovuvybírat hodnoty filtrů – pamatují se naposledy nastavené hodnoty. Např. při filtrování úkolů na kartě To-Do listy u projektu nebo na přehledech.
  • CSV export vykazů zahrnuje i název To-Do listu.
  • Postupně sjednocujeme a iterujeme emailové šablony, od teď budou hezčí e-mailové notifikace.

A na co se můžete těšit příště? Bude to např. mazání souborů, globální fakturace, veřejné To-Do listy a kdo ví, třeba přibude ještě něco dalšího 🙂

Děkujeme, že jste s námi!

  • Líbilo? Pošli vzkaz v lahvi ostatním
Kategorie: Vše Strojovna

Buď s námi v kontaktu. Posíláme přibližně jednou měsíčně souhrn nových článků. Nemusíš se bát, žádný spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Karel DytrychJsem zakladatel Freelo.cz a Váš Hosting. Snažím se zjednodušovat podnikání druhým. Jinak milovník sportu a zdravého životního stylu.

Odcházíš?

A co kdybychom zůstali v kontaktu? Posíláme jen občas souhrn nových článků. Žádný spam. Slibujeme

Na tvou další návštěvu se těší
Karel, Honza a Karel

Mrkni na další články autorů

Udělej si pohodlí a pokračuj ve čtení

Přidejte se k týmům jako Nikon, OEZ, Fotoškoda a komunikujte také lépe nad úkoly.

Vyzkoušet Freelo